Dynamiczne i jaskrawe. Nowe korki adidas Speed of Light

+1
2016-07-26

Nowa kolekcja korków: adidas Speed of Light jest zapowiedzią nadchodzącego wielkimi krokami sezonu 2016/17. - To najbardziej dynamiczny zestaw korków, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy - zapewnia Sam Handy z adidas Football.

Buty wchodzące w skład kolekcji adidas Speed of Light to X16+ PURECHAOS, ACE 16+ PURECONTROL oraz MESSI 16+ PUREAGILITY. Wszystkie utrzymano w jaskrawej kolorystyce. Pierwszy z nich ma odcień jaskrawej czerwieni, drugi jest jaskrawożółty, natomiast kolor trzeciego z wymienionych modeli to elektryczny niebieski. Wzorem dla projektantów stały się barwy powstające podczas załamania światła w trakcie eksperymentów z prędkością światła.

- Kolekcja Speed of Light to najbardziej dynamiczny zestaw korków, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy - twierdzi Sam Handy z adidas Football. - Został zaprojektowany, by piłkarze mogli wyróżniać się na boisku. Najszybszy but, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy, najbardziej zwrotny oraz taki, dzięki któremu panowanie nad piłką przechodzi na wyższy poziom - dodaje. O jakich butach mowa?

adidas X16+ PURECHAOS to propozycja dla najszybszych piłkarzy, dlatego ich kolor jest rozgrzany do czerwoności. Jednocześnie to najlżejszy i najbardziej aerodynamiczny but z całej kolekcji. Kostkę oplata ciasna skarpeta PURECUT SOCK SYSTEM, która zakrywa sznurówki, dając obuwiu możliwość całkowitego dopasowania do stopy gracza. Którzy piłkarze założą je na początku sezonu? Najszybsi i zaawansowani technicznie: Gareth Bale i Luis Suarez.

Buty ACE 16+ PURECONTROL pamiętamy jako jeden z najbardziej rewolucyjnych pomysłów w dziedzinie sprzętu piłkarskiego - to pierwszy model korków pozbawiony sznurówek. W kolekcji Speed of Light "pokolorowano" go na jaskrawożółty. Cholewka Primeknit pokryta jest materiałem NON STOP GRIP, który ułatwia precyzyjne podania, strzały i panowanie nad piłką. Dlatego w tym modelu będą występować środkowi pomocnicy, odpowiedzialni za stwarzanie sytuacji: Paul Pogba oraz Ivan Rakitić.

Ostatni model: MESSI 16+ PUREAGILITY w elektrycznie niebieskim odcieniu jest, oczywiście, przeznaczony dla najlepszego piłkarza świata ubiegłego roku. Zawiera system kokrów PURECUT oraz podeszwę SPRINTFRAME. Cały but zaprojektowano z myślą o stabilności i przyczepności, które są niezbędne do dryblingu, a przy tym zachowano możliwie najniższą wagę buta.

Od dziś korki z kolekcji adidas Speed of Light możecie zamawiać w hurtowniasportowa.net.

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE